Skip to content

greathrestmingseggurddichortfontilesvapas.co

very valuable message join. And have..

Category: Alternative

Untitled - Dj Egorъ* - Kung Fusion Present Les Magestique Psyhodelique (CD)

8 thoughts on “ Untitled - Dj Egorъ* - Kung Fusion Present Les Magestique Psyhodelique (CD)

  1. Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka dhënë detaje të tjera rreth takimit të tij që pati së fundi me Presidentin e SHBA-ve, Donald Trump.
  2. Maqedonia e Veriut kërkon që hapja e negociatave me Bashkimin Europian të ndodhë para vjeshtës, dhe të mos kushtëzohet me vendimin për Shqipërinë. Presidenti, Stevo Pendarovski, në një intervistë për Euroactiv tha të premten se rastet e Shqipërisë dhe të Maqedonisë së Veriut duhen trajtuar ndarazi, pasi problemet në Tiranë janë më serioze se në [ ].
  3. Një ditë më parë, Ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi shkarkoi nga detyra Drejtorin e burgut të Korçës, Robert Kodra, me motivacionin e keqmenaxhimit të institucionit dhe shkeljes së rregullave mbi aplikimin e lejeve shpërblyese ndaj të dënuarve.
  4. Sfida e shumëllojshmërisë fetare. Si mësues, ju ndesheni me një sfidë që rrallë paraqitej në shekujt e kaluar: me shumëllojshmërinë fetare.
  5. Tingëllon e pazakonshme, mirëpo njerëzit betohen që ka ndikim. Format e buta të shiatikut zakonisht kalojnë vetvetiu, mirëpo për rastet e rënda shpesh ndihmojnë recetat shtëpiake, transmeton Telegrafi. Një ndër recetat më të popullarizuara për lehtësimin e vuajtjeve është qumështi me hudhër. Përbërësit: – 4 thelpinj të thërrmuar, – një filxhan qumësht.
  6. “Kënga Magjike” do të hapë siparin më datë 22 shtator dhe këtë vit do të vijë me disa risi. Në kompeticion do të këndohet live që në fazat e para të konkurimit, si dhe për .
  7. Gjashtë vjet, nëntë muaj dhe 24 ditë pasi hyri në ambasadën ekuadoriane në Londër dhe shpalli azilin, themeluesi i Wikileaks, Julian Assange, u nxor përsëri në rrugë nga oficerët e policisë britani.
  8. , Zaev dhe Mickoski kanë arritur marrëveshje, zgjedhjet do të mbahen më 15 korrik; , Në Tetovë ka raste aktive me virusin korona, ndërkaq persona janë shëruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *